Donderdag 14 september | Past Obra bij jou?
Maak kennis met Obra tijdens onze open dag!
Op donderdag 14 september organiseert Robidus een open dag om mensen te laten kennismaken met Obra, onze onafhankelijke arbodienst. Ben jij op zoek naar een functie waarin je bijdraagt aan het duurzaam herstel van werknemers? Dan past Casemanager Taakdelegatie bij Obra wellicht bij jou. Kom naar de open dag en ontdek het zelf.
Matchen met Obra | Robidus
Op donderdag 14 september organiseren wij een open dag in Zaandam voor mensen die affiniteit hebben met verzuim-begeleiding en interesse hebben in werken als Casemanager Taakdelegatie bij Obra | Robidus. Wij zijn Obra gestart om meer kwaliteit te kunnen leveren aan onze opdrachtgevers en werknemers duurzaam te laten re-integreren op de arbeidsmarkt. Deze dag is de perfecte manier om kennis met ons te maken en te ervaren of er een match is met onze organisatie.
Tijdens onze open dag laten medewerkers van Obra je kennismaken met de sfeer van de organisatie, de verschillende brancheteams en de werkzaamheden. Natuurlijk willen we jou ook beter leren kennen! Wij horen graag wie jij bent en wat je ambities zijn. Gedurende de gesprekken is er voldoende gelegenheid om vragen te stellen aan de medewerkers die nu al werkzaam zijn bij Obra. Wij kijken ernaar uit om jou te ontmoeten!
Nieuwsgierig geworden?

Over Casemanagement Taakdelegatie
Als Casemanager Taakdelegatie zorg je voor een duurzame re-integratie van werknemers. Je voert taken uit in de begeleiding van (ex-)werknemers om hun inzetbaarheid te verbeteren. Onze specialisten werken in taakdelegatie van de bedrijfsarts, zodat we snel de verzuimoorzaak kunnen achterhalen en een passende re-integratiebegeleiding kunnen opstarten. Ben jij flexibel en doelgericht, en voel jij voldoening wanneer je werknemers na een periode van afwezigheid weer vooruit helpt? Dan ben jij wie wij zoeken.
Spreekt deze vacature jou aan?
Ontdek op onze open dag of Casemanager Taakdelegatie bij Obra jou op het lijf geschreven is!
Programma
13:30 – 14:00 Presentatie over Obra | Robidus
14:00 – 14:30 Medewerkers aan het woord
14:30 – 14:45 Pauze
14:45 – 15:15 Rondleiding over de afdeling
15:15 – 16:30 In gesprek met werknemers van Obra
16:30 – 17:30 Afsluiting met een borrel

Past onze dienstverlening bij jou?
Pragmatisch
Ben jij flexibel en doelgericht? Raak je niet snel onder de indruk van veranderingen?
Aandacht
Kun jij met gevoel van respect communiceren, maar ook makkelijk schakelen naar zakelijke communicatie?
Samenwerken
Ben jij de verbinder die alle betrokkenen dezelfde richting op krijgt?
Toegewijd
Voel jij voldoening wanneer je werknemers, die even niet kunnen werken, weer vooruit helpt?
Herken jij jezelf hierin?

Heb jij dit ons te bieden?
- Jij weet hoe je een werknemer het beste kan helpen om inzetbaarheid te bevorderen
- Je hebt ervaring als Casemanger of Specialst Re-integratie
- Jij kunt goed schakelen tussen gevoel en zakelijke communicatie
- Je bent beschikbaar voor 32 - 40 uur per week
Meld je aan voor de open dag!
Hebben we je nieuwsgierigheid gewekt? Meld je uiterlijk vrijdag 8 september aan via onderstaand formulier. Uiterlijk maandag 11 september hoor je van ons of we je uitnodigen.